O mnie

Małgorzata Siemieniacka

Adwokat, Mediator zawodowy

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokatem i członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Prowadzę kancelarię adwokacką w Warszawie. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Doradzam oraz pomagam zarówno przedsiębiorcą, jak i osobom fizycznym w rozwiązywaniu ich problemów osobistych i biznesowych.

Moją wielką pasją jest prowadzenie sporów sądowych. Szczególnie bliskie są mi sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Są to sprawy wyjątkowo trudne, stresujące, o dużym natężeniu emocjonalnym. Jednak bardzo lubię pomagać ludziom, w tych trudnych dla nich chwilach. Ich radość z wygranej jest także moją radością i spełnieniem zawodowym. Dlatego właśnie rozwodom i  sprawom rodzinnym zdecydowałam się poświęcić niniejszy blog.

Zapraszam do czytania.

Jeśli będą Państwo potrzebować bardziej kompleksowej pomocy prawnej, zachęcam do kontaktu i skorzystania z usług mojej kancelarii. Doradzę, wyjaśnię wszelkie wątpliwości, pomogę przygotować się do procesu oraz przeprowadzić go w najmniej dolegliwy, a jednocześnie wysoce satysfakcjonujący sposób.

Potrzebujesz pomocy, napisz do mnie: kancelaria@adwokat-siemieniacka.pl